Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Дизайн та облаштування підлог

 • Головна
 • Послуги
 • Дизайн та облаштування підлог

  експертиза підстави

  дослідження існуючого покриття або основи підлоги, яке дозволяє визначити перелік необхідних робіт з підготовки підстави або можливість укладання обраного підлогового покриття без проведення ремонтних робіт. При використанні деяких покриттів, таких як гомогенний лінолеум, килимові покриття Flotex, може знадобитися ремонт підлог і ретельне вирівнювання, щоб під час подальшої експлуатації підлоги не проступали похибки підстави. Інші підлоги можна укладати прямо на старе покриття (ковролін, паркетна дошка, самоклеящаяся вінілова плитка), але, звичайно, з дотриманням певних вимог.

  дизайн підлоги

  Перш ніж почати ремонтно-будівельні роботи, необхідно визначитися з майбутнім дизайном приміщення. Сучасні будівельно-оздоблювальні матеріали дозволяють втілити в життя будь-які, найнеймовірніші ідеї дизайнерів. Група підлогових покриттів не є винятком. Виробники ПВХ покриттів пропонують широку кольорову гаму сотень колекцій як зі стандартним, випробуваним часом, дизайном, так і з модним малюнком, який кожен сезон оновлюється відповідно до нових віянь. Дивовижні композиції можуть бути виготовлені з лінолеуму! Крім того, в нашому розпорядженні знаходяться величезні бази дизайнів, які десятиліттями збирали та впорядковували наші партнери - виробники килимових покриттів і текстилю. Багато колекцій створювалися художниками зі світовими іменами. Стандартний або індивідуальний малюнок у вибраній колірній гамі проводиться прямо на фабриках прінтовой (друкованим) або ж класичним тканим способом. До високохудожньої категорії оздоблювальних матеріалів відносяться і дизайнерські колекції текстильних і вінілових шпалер. Департаменти по розробці дизайнів завжди готові придумати для Вас індивідуальний дизайн або ж адаптувати сподобався малюнок (хоч власний портрет!) Або логотип Вашої компанії.

  витратні матеріали:

  клей, скотч, наливна підлога, що самовирівнюється суміш, ремонтна маса і т.д. фахівці нашої компанії нададуть рекомендації щодо вибору будівельної хімії для влаштування основи та для укладання підлогового покриття саме на Вашому об'єкті. Наша компанія може взяти на себе організацію комплектації робіт по влаштуванню підлоги всіма необхідними витратними матеріалами: як завезених нами самостійно, так і тих марок, які реалізують представництва в Україні (Thomsit, Cerezit і ін.) - по їх цінами.

  виготовлення проектно-ескізної документації

  більшою мірою ця позиція стосується влаштування підлоги спортивного майданчика, яка передбачає наявність таких специфічних елементів, як водовідведення, освітлення, отвори для установки обладнання та ін.

  розкрій покриття

  наші фахівці зроблять для Вас оптимальний розкрій матеріалу. Дуже багато нюансів необхідно враховувати при розрахунку потрібної кількості матеріалу: крок малюнка, напрямок укладання, освітлення, розташування швів і т.д. Можна заощадити пару сантиметрів і отримати головоломку при укладанні покриття, а то і взагалі брак покриття або невиправдані додаткові шви.

  складання кошторису

  за результатами дослідження підстави складається кошторис витрат на пристрій підлог, в якій відображені всі необхідні матеріали і роботи. Кошториси складаються відповідно до вимог ДБН (Державні будівельні норми).

  візуалізація

  сфотографувавши об'єкт, ми зможемо продемонструвати Вам, як буде виглядати в конкретному приміщенні ту чи іншу покриття, як воно впишеться в загальну колірну гамму і як буде гармоніювати з іншими елементами інтер'єру.

  доставка матеріалів

  всі необхідні витратні матеріали та покриття для підлоги можуть бути доставлені на об'єкт і розвантажені нашими вантажниками за Вашим бажанням.

  Зателефонуйте мені
  X