Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Будівництво тенісних кортів

 • Головна
 • Будівництво
 • Будівництво тенісних кортів
  Будівництво тенісних кортів і майданчиків
   
  Вибір достойного покриття тенісного корту найважливіша складова комфортності гри і майбутнього успіху вашого об'єкта. Кожен, хто вирішив побудувати майданчик для тенісу, орієнтується на власні потреби і розрахунки.

  Вибір основи для корту:
  Підсумкова вартість будівництва тенісного корту багато в чому залежить від того, якою буде основа (або «подушка») для фінішного покриття. Найбільш поширені 3 варіанти:
  • Щебінь.
  • Бетон
  • Асфальтобетон
   
  Перш ніж замовити матеріали, потрібно обов'язково провести огляд майданчика з фахівцем. В іншому випадку виявиться, що якісь моменти були враховані і є певні недоліки по монтажу.
   
  Варіанти розмірів тенісного корту
  Будівництво критого тенісного корту припускає використання ігрового майданчика довжиною 23,77 м і шириною 10.97 або 8,23 м. При цьому коротка сторона повинна обов'язково розташовуватися в напрямок зі сходу на захід. Тільки тоді гравці зможуть стежити за м'ячем при яскравому сонці так, щоб світло не потрапляло їм в очі.
   
   
  Також при проектуванні варто врахувати розміри бічних коридорів і забігів. В результаті загальні габарити майданчики будуть знаходитися в межах 648 кв.м (18,00х36,00 м). Виняток становлять корти для одиночного тенісу. Їх розміри можуть становити 23,80 х 8,20 м.
   
   
   
  Фінішні покриття майданчика для гри в теніс
  Коли роботи по організації «подушки» завершені, можна переходити до останньої стадії обробки. На цьому етапі на корті укладають один з варіантів фінішного покриття:
   
  • Штучна трава;
  • Хард (акриловий або поліуретановий);
  • Гумово-поліуретанові;
  • Гумові рулонні покриття;
  • ПВХ-рулонні покриття;
  • Модульна плитка;
  • Килимові покриття;
  • Грунтове покриття (тертий цегла).
   
  Штучна трава. Вона витримує досить інтенсивні навантаження, і що не маловажно кліматичні перепади. Підходить як для приватного так і для комерційного використання. Вимагає періодичного догляду (расчесиваеніе ворсу і локальна підсипка). Укладається на щебеневу основу, але також допускається монтаж на асфальт або бетон.
   
   
  Хардові покриття
   
  Покриття хард виготовлено з акрилової емульсії, перемішаної з кварцовим піском різної фракції. Може підходити як для критих кортів, так і для відкритих майданчиків. Чистий хард (без пом'якшуючих шарів) є самим дешевим покриттям з усіх відомих видів. Але, його необхідно укладати на ідеально рівну поверхню з армованого бетону або асфальту. Будь-які похибки  однозначно виявляться на фінішному покритті. Не вимагає особливого догляду - тільки сухе прибирання від природного сміття. Підходить як для приватного, так і для комерційного використання. В якості опції, можуть застосовуватися пом'якшувальні шари з гумової крихти або рулонного гумового покриття. Це забезпечить невелику амортизацію і комфорт при пересуваннях по корту. Проте, це покриття є найжорсткішим тенісним покриттям (жорсткий від слова "hard"), з дуже високим коофіцієнтом тертя, що відображається на підвищеному навантаженні на зв'язки і суглоби ніг, а також швидкому стиранню тенісних м'ячиків. В основному, хард-корт більшою мірою розрахований для підготовлених спортсменів.
   
   
   
  Гумово-поліуретанові покриття.
   
  Безшовне одно, або двох, шарове монолітне наливне поліурітанове покриття для тенісного корту отримують нанесенням на основу (бетон або асфальт) корту композитної суміші, що складається з гумової або EPDM крихти і перемішаної з рідким поліуретаном. Шорстка поверхня утворюється за рахунок нанесення на базовий шар кольорової EPDM крихти розміром 0,5-1,5 мм. Загальна товщина наливного поліуретанового покриття зазвичай становить від 10 мм. Даний тип покриття, в основному, використовують під відкритим небом. Володіє дуже хорошою енерго-віддачею, що позначається на комфортності і безпеки під час гри.
   
  Наливні покриття як акрилові, так і поліуретанові, невибагливі до погодних умов, стійкі до слабоагресивної середовищу, не слизькі навіть в мокрому стані, в зимовий час можуть використовуватися для влаштування ковзанок.
  Зателефонуйте мені
  X