Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Будівництво стадіонів

 • Головна
 • Будівництво
 • Будівництво стадіонів

  Будівництво стадіонів

  Досвід, накопичений за весь час нашої роботи в сфері зведення та благоустрою спортивних об'єктів, починаючи з 1997 року, дозволяє нам пропонувати не тільки послуги з покриття ігрових полів, але і реалізацію серйозних масштабних проектів. У розпорядженні компанії "Контрактстрой Україна" якісні європейські матеріали і технології, які дозволяють забезпечити високий рівень виконання будь-якого замовлення, починаючи з етапу проектування.

  Ми займаємося будівництвом стадіонів різної площі для проведення спортивних заходів будь-якого рівня і масштабу. Компанія "Контрактстрой Україна" виконує роботи по зведенню багатофункціональних стадіонів, реконструкцію об'єктів для проведення тренувань, змагань і міжнародних матчів. Реалізація проекту проходить в кілька етапів (проектування, монтаж основи поля і дренажної системи, настил покриття, встановлення необхідного обладнання) згідно з проектом точно в обумовлені терміни.

   

  Будівництво стадіонів - це сукупність грамотно спроектованої основи, систем дренажу, поливу, обігріву, освітлення, а також установка спортивного обладнання і допоміжного інвентаря.

  Зателефонуйте мені
  X