Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Будівництво дитячих майданчиків

 • Головна
 • Будівництво
 • Будівництво дитячих майданчиків

  Будівництво дитячих майданчиків

  Якщо в сім'ї є діти, то без дитячого куточка на присадибній ділянці не обійтися. В першу чергу, дитячий майданчик порадує малюків, адже всім відомо, як їм подобається ліпити пасочки і гойдатися на гойдалках. Однак в облаштуванні особливої ​​території для дитячих ігор і розваг зацікавлені не тільки діти. Для батьків наявність дитячого майданчика на ділянці означає відразу кілька серйозних вигод:

  • Свобода: зайняті цікавою справою діти будуть вимагати менше уваги, і у вас звільниться маса часу на відпочинок і домашні справи;

  • Безпека дітей: в розпорядженні ваших чад будуть тільки перевірені і безпечні розваги, схвалені вами;

  • Спокій: діти будуть постійно на виду, в безпосередній близькості від вас.

  Якщо ви вже вирішили зайнятися будівництвом дитячого майданчика або вдосконалити і модернізувати наявну, то, на думку фахівців компанії ТОВ «Контрактстрой Україна», для досягнення найкращого результату, вам необхідно буде пам'ятати про дві головні цілі: зробити це місце привабливим для дітей і максимально безпечним.

  Вибираючи і обладнавши місце для дитячого майданчика, перш за все необхідно продумати безпечне, в усіх відношеннях місце:

  Вибираючи і обладнавши місце для дитячого майданчика, перш за все необхідно продумати безпечне, в усіх відношеннях місце:

  Безпека починається з вибору місця для дитячих ігор. Зазвичай місце майданчика вибирається на етапі проектування, але, якщо ділянка вже експлуатується, то подбайте, щоб на територія дитячого майданчика була в затінку. Це може бути тінь будинку, або великого дерева. Не обов'язково, щоб майданчик повністю перебував в затінку, але бажано, щоб більше часу на ньому було місце, куди прямі сонячні промені не потрапляють. Якщо ділянка не дозволяє виділити для дітей затінений куточок, то доведеться споруджувати спеціальні тенти для захисту від сонця, адже часто дітей просто не зігнати з гойдалок або гірок. Щоб ваше життя не перетворилося в постійну метушню між загрозою теплового удару дитини і потенційним скандалом через безуспішні спроб змусити його посидіти в затінку.

  Вибирайте для дитячого майданчика місце яке добре проглядається з різних куточків ділянки, а головне - з вікон будинку. Будівництво дитячих майданчиків в далеких затишних куточках - це зовсім не підходящий варіант, хоча на перший погляд може здатися, що дітям буде до душі саме таке усамітнення.

  Наступним важливим фактором є покриття на території дитячого майданчика. Прийнятні будь-які варіанти з м'якою текстурою і хорошою амортизацією. Це може бути газон зі штучної трави, настил з дощок, або спеціальне синтетичне покриття, наприклад, мати на основі гумової крихти. Дуже важливо заздалегідь очистити поверхню від камінців, вирівняти її. Якщо все буде зроблено правильно, то навіть падіння не завдасть дитині серйозної шкоди.

  Зателефонуйте мені
  X