Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Будівництво бігових доріжок

 • Головна
 • Будівництво
 • Будівництво бігових доріжок

  Будівництво бігових доріжок

  Покриття для бігових доріжок - це один з найважливіших факторів при заняттях бігом, від них залежить комфорт, безпека і,звісно,результати спортсмена. Хороша доріжка дозволить повністю зосередитися на техніці бігу. Тодіяк не якісна доріжка може стати додатковою перешкодою і навіть привести до травм. Легкоатлетичне покриття повинне відповідати високим вимогам, а також високій якості, адже навіть невеликі нерівності можуть призвести до серйозних травм. Якщо ви дійсно дбаєте про здоров'я і прогрес спортсменів на тренуваннях і змаганнях, завжди ретельно вибирайтепокріття длябіговоїдоріжки.

  Покриття для бігових доріжок та секторів стадіонів.

  Сучасний стадіон не може обійтися без зручної бігової доріжки. В даний часіснуєдекілька  видів покриттів для таких об'єктів. Вони травмобезпечні, довговічнійкомфортніпри експлуатації і прості в обслуговуванні.

  Компанія «Контрактстрой Україна» пропонує різні типи бігових доріжок для професійного і масового аматорського спорту, що маютьвисокіексплуатаційніхарактеристики і відповідають міжнародним стандартам якості.

   

  Монолітне безшовне покриття на поліуретановій основі європейського класу для бігових доріжок та секторів стадіонів:

  Покриттябігових доріжок та спортивних майданчиків для використання впродовж всього року як длятренувального рівня(шкільні та муніціпальністадіони), так і для змагань на міських стадіонах.

  Склад покриття:

  1. нижній шар - чорний гумовий гранулят + зв'язуюче

  2. наливний верхній шар - поліуретанова мастика, EPDM 0.5-1.5мм крихта,нанесеніудва шари.

  Товщина покриття: 10± 12мм базовий шар + 2-3 мм верхній шар

  Рулонне покриття з вулканізованої гуми європейського класу для бігових доріжок й секторів стадіонів.

  Рулонне покриття з вулканізованої гуми виготовлено у заводських умовах під жорстким контролем якості (склад, товщина, геометрія полотна), що забезпечує однакові характеристики по всій площині покриття. Ширина рулону відповідає ширині бігової доріжки – 1,22 м. Довжина – до 20 м.п. Товщина від 10 мм до 14 мм. Покриття монтується за допомогою поліуретанового клею на відповідно підготовлену асфальтову основу. Саме даний тип покриття використовується на всіх Олімпіадах як основне, так і тренувальне. 

  Штучна трава висотою ворсу 20 мм для зони секторів стадіонів.
   
  Дане покриття зносостійке, травмобезпечне, довговічне, просте в укладанні і експлуатації. Якщо у Вас обмежений бюджет на основу і покриття для бігових доріжок, і Ви хочете сучасне, естетичне покриття для сектора стадіону, де можна облаштувати універсальну, багатофункціональний майданчик - то штучна трава висотою ворсу 20 мм Вам ідеально підійде.
  Зателефонуйте мені
  X