Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Освітлення спортивних об`єктів

 • Головна
 • Будівництво
 • Освітлення спортивних об`єктів

  Освітлення.

  При будівництві і комплектації спортивного майданчика важливо враховувати не тільки матеріал спортивного покриття і наявність спеціального обладнання, а й освітлення спортивного майданчика. Без цих доповнень неможливе проведення спортивних заходів та тренувань.

  Завдяки якісному освітленню спортивних об'єктів підвищується рівень видимості спортивного майданчика і різних об'єктів, розташованих на ній. Це необхідна умова для того, щоб тренувальний процес і різні змагання проходили в комфортній обстановці в будь-який час доби. Крім того, освітлення - це запорука безпеки спортсменів, глядачів і суддів. Установка освітлення на спортивному майданчику поганої якості негативно відіб'ється на якості гри, а також на здоров'я спортсменів.

  Рівень освітленості буває 3 видів і залежить від спортивного майданчика, і обчислюється кількістю люксів, в залежності від призначення майданчики:
  • Професійні спортивні майданчики;
  • Клубні спортивні майданчики;
  • Аматорські спортивні майданчики.
  Дуже важливо правильно розставити щогли зі спортивного об'єкту, враховуючи при цьому висоту матч (від 6 до 12 метрів в залежності від розміру майданчика), нахил і поворот освітлювальних приладів.
  Ще одним важливим елементом при будівництві спортивних об'єктів є огорожа. Будь-яка відкрита площадка або поле повинно бути огороджене. Це необхідно для створення безпеки гравців, тренуються, а також глядачів.
   
  Спортивні огорожі повинні бути міцними, а по дизайну відповідати спортивному об'єкту. Як правило, висота огороджень повинна бути не менше 3 метрів, і як показує практика «Контрактстрой Україна» одним із най важливіших факторів є встановлення гасильної сітки (тобто, та яка гасить швидкість летючих предметів). Матеріалом виготовлення може служити нейлонова сітка, сталеві прутки, профільна труба і т.д. Огородження спортивного майданчика завжди фарбуються антикорозійною фарбою яскравого кольору.
  Панелі кріпляться на стовпи огорож, які можуть бути використані в якості опор для світильників.
   
  Компанія «Контрактстрой Україна» пропонує вам установку освітлювальних приладів і огороджень на спортивних майданчиків. Наші фахівці підкажуть Вам найбільш оптимальні варіанти, згідно Вашого бюджету.
  Зателефонуйте мені
  X