Графік роботи:
ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00
СБ-НД вихідний
Наш офіс в Києві:
04207
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А
Будівництво спортивних майданчиків
Одним із способів благоустрою території може стати будівництво спортивних майданчиків. Це відокремлена ділянка території, призначена для занять фізичною культурою і спортом. Основними атрибутами спортивного майданчика є спеціальне покриття, розмітка і обладнання. Крім цього, багато об'єктів також мають огорожу і систему освітлення. При необхідності майданчики можуть бути обладнані приміщеннями для переодягання та зберігання, різного роду речей.
Спортивний спосіб життя стає все більш популярним. Загальнодоступні і спеціалізовані спортивні майданчики дозволяють реалізувати потреби в фізкультурно-оздоровчих заняттях самим різним групам населення, дітям, молоді та людям похилого віку, любителям активного дозвілля та професійним спортсменам, а також особам з обмеженими фізичними можливостями. Практика показує, що будівництво спортивного майданчика поруч з будинком для багатьох людей може виявитися значно кориснішим, ніж елітний фітнес-клуб.
У порівнянні з критими спорудами будівництво відкритих спортивних майданчиків обходиться в багато разів дешевше. При цьому пропускна здатність майданчиків часто виявляється більшою, ніж у дорогих спорткомплексів.
Технологія будівництва спортивних майданчиків
У сучасних умовах для будівництва спортмайданчиків все частіше застосовуються антивандальні матеріали і конструкції. Їх складно зламати або розібрати на деталі. Завдяки цьому, спортивне обладнання складніше вивести з ладу і простіше ремонтувати. Такі об'єкти служать значно довше, а їх обслуговування обходиться дешевше, ніж спортмайданчики минулих поколінь.
Завдяки сучасним технологіям, майданчики можуть експлуатуватися в інтенсивному режимі круглий рік. При цьому деякі види синтетичного покриття, використовуваного в теплу пору року, наприклад, для гри в міні-футбол, на зиму може заливатися льодом як каток, або хокейий майданчик, без втрати своїх первісних якостей.
Основні етапи будівництва спортивного майданчика:
• Облаштування твердого основи (земляні роботи, бетонування, асфальтування), системи водовідведення та дренажу.
• Укладання покриття (в залежності від особливостей об'єкта застосовується суміш гумової крихти і полімерних сполук, спеціальний грунт, штучна або натуральна трава).
• Встановлення огорожі, щогл освітлення, трибун для глядачів (при необхідності).
• Нанесення розмітки (з урахуванням правил відповідних видів спорту).
• Установка основного обладнання (воріт, кілець, стійок, сіток, щитів, суддівських вишок для ігрових видів спорту, а також тренажерів, гімнастичних снарядів і т.п.). Окремі елементи (ворота, стійки, вишки) можуть бути об'єднані з огорожею майданчика.