Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Будівництво спортивних майданчиків

 • Головна
 • Будівництво
 • Будівництво спортивних майданчиків

  Будівництво спортивних майданчиків

  Одним із способів благоустрою території може стати будівництво спортивних майданчиків. Це відокремлена ділянка території, призначена для занять фізичною культурою і спортом. Основними атрибутами спортивного майданчика є спеціальне покриття, розмітка і обладнання. Крім цього, багато об'єктів також мають огорожу і систему освітлення. При необхідності майданчики можуть бути обладнані приміщеннями для переодягання та зберігання, різного роду речей.

  Спортивний спосіб життя стає все більш популярним. Загальнодоступні і спеціалізовані спортивні майданчики дозволяють реалізувати потреби в фізкультурно-оздоровчих заняттях самим різним групам населення, дітям, молоді та людям похилого віку, любителям активного дозвілля та професійним спортсменам, а також особам з обмеженими фізичними можливостями. Практика показує, що будівництво спортивного майданчика поруч з будинком для багатьох людей може виявитися значно кориснішим, ніж елітний фітнес-клуб.

  У порівнянні з критими спорудами будівництво відкритих спортивних майданчиків обходиться в багато разів дешевше. При цьому пропускна здатність майданчиків часто виявляється більшою, ніж у дорогих спорткомплексів.

  Технологія будівництва спортивних майданчиків

  У сучасних умовах для будівництва спортмайданчиків все частіше застосовуються антивандальні матеріали і конструкції. Їх складно зламати або розібрати на деталі. Завдяки цьому, спортивне обладнання складніше вивести з ладу і простіше ремонтувати. Такі об'єкти служать значно довше, а їх обслуговування обходиться дешевше, ніж спортмайданчики минулих поколінь.

   

  Завдяки сучасним технологіям, майданчики можуть експлуатуватися в інтенсивному режимі круглий рік. При цьому деякі види синтетичного покриття, використовуваного в теплу пору року, наприклад, для гри в міні-футбол, на зиму може заливатися льодом як каток, або хокейий майданчик, без втрати своїх первісних якостей.

  Основні етапи будівництва спортивного майданчика:

  • Облаштування твердого основи (земляні роботи, бетонування, асфальтування), системи водовідведення та дренажу.

  • Укладання покриття (в залежності від особливостей об'єкта застосовується суміш гумової крихти і полімерних сполук, спеціальний грунт, штучна або натуральна трава).

  • Встановлення огорожі, щогл освітлення, трибун для глядачів (при необхідності).

  • Нанесення розмітки (з урахуванням правил відповідних видів спорту).

  • Установка основного обладнання (воріт, кілець, стійок, сіток, щитів, суддівських вишок для ігрових видів спорту, а також тренажерів, гімнастичних снарядів і т.п.). Окремі елементи (ворота, стійки, вишки) можуть бути об'єднані з огорожею майданчика.

  Зателефонуйте мені
  X