Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Будівництво каркаснотентових споруд

 • Головна
 • Будівництво
 • Будівництво каркаснотентових споруд

  Компанія Контрактстрой Україна пропонує повний цикл робіт з виготовлення каркасно-тентових споруд, а саме, розробку проекту, зведення фундаменту, всі етапи монтажу сталевих каркасів, комплектація всім необхідним всередині приміщення (опалення, освітлення, електропостачання, водопровід, спорт інвентар), введення в експлуатацію.

  Каркасно-тентові конструкції - вигідна альтернатива капітальним спорудам. Це вибір цілеспрямованих людей, налаштованих отримувати результат відразу, без непомірно великих стартових вкладень.
   
  Каркасні ангари та інші тентові споруди на металевій основі користуються великою популярністю з кількох причин:
   
  • Легкість: каркас має невелику вагу, виготовляється з порожнистих сталевих труб з круглим або квадратним поперечним перерізом.
  • Зручність: всі компоненти легко складаються, кількість обрізок металу мінімальна, конструкція просто монтується або демонтується при необхідності.
  • Швидкість: будівництво складів, цехів, павільйонів та інших приміщень на каркасній основі займе близько двох тижнів, що незрівнянно швидше будівництва суцільнометалевих конструкцій і капітальних будівель.
  • Економічність: вартість каркасно-тентової конструкції разом з монтажем відносно невисока, потрібно значно менше дозвільної документації і часу на виконання робіт. Відносно невелика вага значно здешевлює транспортування.
  • Естетичність: швидкобудуємі ангари та інші тентові споруди виглядають красиво і сучасно, як зовні, так і всередині.
  Каркасно-тентові споруди бувають будь-яких розмірів і форм, які можуть бути використані в якості спортивних манежів (футбольні поля, волейбольні поля, баскетбольні майданчики, тенісні корти), можуть використовуватися в якості складів, сховищ, укриттів, приміщень для зберігання і обслуговування різної техніки, і обладнання, тваринницьких комплексів, спортивних споруд, виставкових павільйонів і т.д.
   
  Відмінною особливістю тентових конструкцій є термін експлуатації сталевого каркаса більше 25 років, термін експлуатації тенту від 7 років в залежності від самого матеріалу.
  Каркасно-тентові споруди мають високу мобільність, швидко монтуються і демонтуються.

   

  Мають високою енергоефективністю за рахунок установки утеплювального пакета, що сприяють значному зменшенню витрат на опалення.
  Каркасно-тентові конструкції використовуються в різних сферах діяльності.
   
  Наші переваги:
   
  1. Багаторічний досвід
  2. Проект під ключ
  3. Низька ємність метала на кв. м. від 18 кг.
  4. Конструкції трансформер
   
  Зателефонуйте мені
  X