Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 290-58-75

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

04207

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 19, приміщення 3А


Оздоблювальні роботи по обладнанню підлоги

 • Головна
 • Послуги
 • Оздоблювальні роботи по обладнанню підлоги

  Укладання лінолеуму (укладання пвх покриттів)

  Якщо побутовий лінолеум, який укладають в житлових приміщеннях з невисокою навантаженням на поверхню підлоги, можна настилати встик, то шви пвх покриттів (стики рулонів і елементів дизайну) обов'язково проварюються спеціальним шнуром методом гарячого або холодного зварювання. Гаряче зварювання застосовується при з'єднанні гомогенних покриттів: в прокладену борозенку в стику вплавляется розігрітий спеціальним феном шнур, який, охолоджуючись, стає частиною покриття. Холодне зварювання проводиться при укладанні гетерогенного лінолеуму і спортивних покриттів: спеціальний клей розплавляє краї стиків, які, об'єднавшись, також утворюють монолітну підлогу.

  Настил вінілової плитки

  Декоративна вінілова плитка «під паркет», «під камінь» укладається із застосуванням повного приклеювання. Плитка з підвищеною зносостійкістю для складських приміщень укладається методом вільного настилу (має кріплення типу «ластівчин хвіст»). Самоклейка вінілова плитка вже має на своїй основі клейкий шар, який дає можливість протягом 20 хвилин рівняти і пересувати приклеюваний елемент, але в подальшому при натисканні намертво з'єднує плитку з поверхнею основи.

  Укладання ковроліну

  Укладання ковроліну також має певні тонкощі: його можна настилати на двосторонній скотч (в невеликих приміщеннях), методом повної приклеювання (це рекомендується робити, в першу чергу, в громадських приміщеннях: готелях, кінотеатрах, бізнес-центрах), методом гріппінга (розтяжки - використовується рідше).

  Укладка спеціального лінолеуму

  У деяких приміщеннях, де знаходиться велика кількість чутливої ​​техніки (медична апаратура, радіо-, відеоапаратура, комп'ютери, вимірювальна техніка та ін.), Необхідна укладання лінолеуму зі спеціальними властивостями: струморозсіючого або струмопровідного лінолеуму. Таке покриття має спеціальні вкраплення в своїй структурі і має бути укладено із застосуванням мідної стрічки і струмопровідного клею. У медичних закладах та ін. Чистих приміщеннях з підвищеними вимогами до гігієни застосовується завод лінолеуму на стіни, що вимагає спеціальної підрізування пвх покриття і використання спеціального плінтуса.

  Укладка паркетної дошки та укладання ламінату

  Сенс застосування цього виду підлогових покриттів складається, перш за все, у швидкості влаштування підлоги і можливості відразу ж їм користуватися. За останні кілька років все виробники паркетної і ламінованої дошки перейшли на систему пазовового кріплення елементів. Укладання паркетної дошки за допомогою такого «замку» дозволяє домогтися дуже щільного з'єднання, яке, тим не менш, можна при необхідності роз'єднати і потім знову зібрати (підлогу можна забрати з собою при переїзді!).

  Укладка килимової плитки

  Килимова плитка зазвичай передбачає простоту знімання з подальшим поверненням або заміною елемента (доступ до системи флеш-підлог, сильно забруднена або ушкоджена плитка).

  Монтаж спортивного паркету

  Наша компанія виконує монтаж даного паркету професійним інструментом Powernail (в-во США) та Junckers (в-во Данія)

  Укладка штучної трави

  Наша компанія виконує монтаж всіх видів штучної трави професійним обладнанням SMG (Німеччина) і Redexim (Нідерланди)

  Укладка поліуретанових покриттів

  Наша компанія виконує монтаж поліуретанових покритів як професійним обладнанням SMG (Німеччина) так і ручним способом.

  Зателефонуйте мені
  X