Графік роботи:

ПН-ПТ: з 9.00 до 18.00

СБ-НД вихідний


Телефонуйте нам:

Київ: (044) 527-78-85

Дніпро: (067) 758-29-67


Наш офіс в Києві:

01015

м. Київ, вул. Лаврська, 16


Шановні Друзі, та Клієнти компанії "Контрактстрой Україна".

В країні запроваджено карантин, з метою запобігання поширення вірусу COVID-19. Керівництвом компанії було прийняте рішення перейти на віддалений режим роботи. Але це жодним чином не впливає на роботу наших фахівців. Всі номери телефонів та електронні адреси працюють як і раніше, режим роботи також залишився не змінним.

Всім міцного здоров`я.

Великий досвід на ринку України

Компанія «Контрактстрой Україна» займається прямими поставками і продажем підлогових покриттів в Україні вже понад 20 років. Сьогодні ми можемо запропонувати не лише килимову плитку або ПВХ- покриття, різноманітні спортивні покриття і обладнання, але і побудувати і обладнати ваш майданчик або стадіон «під ключ». Ми це вміємо!!!

Нам довіряють

Тільки найкращі виробники!

Набутий чималий досвід дозволив вибрати найдостойніших постачальників покриттів для підлоги:
Gerflor , Tarkett , Forbo, Brintons , Halbmond, Baltagroup , Domo (Modulyss), Courtsol, Limonta, Mondo, Bergo, Sport System, Junckers, Bolon, Grabo, Hatko, SnapSports, Conica, Action Floor та ін.

Наші послуги
Наші об`єкти
Відгуки клієнтів
ДП «Деолик – Трейд»
Предельно быстро и качественно были произведены работы по монтажу спортивно игровых площадок, за, что огромная благодарность. Компания очень быстро реагирует на любые изменения в проекте, что не мало важно в нынешних условиях рынка. ТАК ДЕРЖАТЬ.
Олексанр Олександрович
Величезна подяка компанії за оперативно виконану роботу в стислі терміни. Дуже якісні матеріали, велика наявність товарних позицій на складі, а також дуже клієнто орієнтовані менеджери.
Зателефонуйте мені
X